clients9

לקוחות ממליצים:

"זכיתי לעבוד עם עדי בכמה פרויקטים חדשניים בהם נזקקנו לעיצוב תוכנה מעולה שימכרו ללקוחות שלנו. עדי מביאה חדשנות ומקצועניות איתה וכל זאת תוך עמידה בלוחות הזמנים ותוספת של ערך גדול לתהליך. אני אמשיך לעבוד עם עדי בעתיד ואני ממליץ על שירותיה לכל מי שמחפש תוצאות מעולות. תכונות בולטות: תוצאות מעולות, מומחיות גבוהה, בזמן".

ניר פלטאו  מידן, מנהל שיווק ופיתוח עסקי, Comverse.

 

"מתוך הבנה מהירה של הדרישות, עדי הצליחה לספק לנו עיצוב ממשק משתמש ממש מעולה ובזמן. יכולתה לפשט גם את הנושאים הממשקיים המורכבים ביותר להתנהגות פשוטה שהמשתמש יוכל להבין, הביאה לשינוי מהותי במוצר שלנו. תכונות בולטות: ערך גבוה, בזמן, יצירתיות."

חן לינצ'בסקי, מנכ"ל Visual Process.

"שכרנו את שירותיה של עדי כדי שתנחה אותנו בפרוייקט עיצוב לאחרונה ואנחנו שמחים מאוד על בחירתנו. עדי יכולה להמחיש את דרישותינו בקלות והפכה אותם לעיצובים מתוכננים בקפידה שבחרנו ליישם. בנוסף, תענוג לעבוד עם עדי. המומחיות שלה בתחום ברורה ובולטת ומוסר העבודה שלה, עמידה בזמנים ואישיותה החברותית הופכים את העבודה מולה להנאה. בימים אלו שכרנו את עדי לפרוייקט נוסף עמנו. תודה, עדי! תכונות בולטות: יכולות אישיות גבוהות, מומחית, יושר גבוה.

פייגי גרונברג, דיירקטור, See-V.

 

" העבודה עם עדי שינתה את התפיסתי לגבי תפקיד מעצב ממשק משתמש בתהליך. ההבנה שלה את המשתמשים ואיך לעצב להם את החוויה הטובה ביותר מדהימה. היכולת שלה לאפיון ולהמחיש רעיון מתחילתו ועד סופו יוצאת מהכלל. זהו סט יכולות יצירתיות ייחודי, שכל אחד שישתף איתו פעולה יזכה. תכונות בולטות: תוצאות מעולות, בזמן, יצירתיות".

אלון ברזילי,Come2Play, CEO

 

"שכרתי את עדי בעקבות המלצות, הפרויקטים שהיא עשתה והתוצאות שראיתי. הפרויקט שלנו עשה רושם חיובי בשוק  וזכה למחמאות מהלקוחות שלנו, כתוצאה מהדמיון של עדי, הצעותיה והבנתה העמוקה את עולם התוכן. היה תענוג לעבוד איתה ואני בטוח שדרכנו ייפגשו גם בעתיד. תודה עדי. תכונות בולטות: תוצאות מעולות, יצירתיות".

בן שפר, מנהל פיתוח, SRI-Finance.

 

"עדי היא מומחית חוויית משתמש מאוד ממוקדת ומקצועית. היא תמיד מייצרת עבודה באיכות גבוהה, כייף לעבוד איתה והיא אשת מקצוע מעולה. יש לה יכולת נפלאה להישאר מפוקסת וממוקדת גם במצבים לחץ. עדי תמיד משאירה רושם חיובי במהלך עבודתה, והמסירות שלה למקצוע שלה בולטת. אמליץ עליה בחום רב. תכונות בולטות: מומחית, מביאה ערך גבוה לתהליך, בזמן".

אורלי קרייזר, מנהלת מוצרים בכירה, Pointer Telocation.

 

"עבדתי עם עדי בזמן שעבדתי בקלריזן. אין בפי מילים לתאר את המקצועיות שלה והרצון שלה לספק את הפתרון האפשרי הטוב ביותר, שיתאים הן לצרכי לקוחותיה והן ללקוחותיהם. מסירותה, שיטות המחקר שלה, הבנתה בפרטים טכניים, תבונתה בשימושיות בשילוב עם תפיסתה את מגמות השוק – מובילים לשלמות העיצוב שלה ושל הפתרונות שהיא מציעה.

עדי בעלת יכולות יצירתיות, מלאת רעיונות יצירתיים שנובעים מניסיונה, השכלתה והדרייב שלה. היא מבינה לגמרי את צרכי המשתמשים והיא יכולה להבחין בצורה בה לקוחות תופשים את האפליקציה ואת ציפיותיהם. לפיכך, יש לה את היכולת לתרגם את המידע הזה לממשק שהמשתמשים יאהבו להשתמש בו.

עדי הייתה שותפה צמודה לפרויקט על כל צדדיו מא' ועד ת'. היא Team-player, ששומעת ומגיבה בהתאם, תמיד נכונה להציע פתרונות. החיוביות שלה משפיעה על כל הנוטלים חלק בתהליך.

עדי היא מאוד חברותית ותמיד עם חיוך על השפתיים. אישית, נהניתי מכל דקה של עבודה איתה ואני יועדת שהיא תרמה להצלחת השקת המוצר והחברה".

שרון פורפר, כתבת טכנית בכירה, Clarizen.

 

"עדי היא אדם שכייף לעבוד איתו, בעלת ידע רב ויכולות ליצור ממשק משתמש מתקדם ונוח לשימוש. מסירותה, זמינותה ותגובתה המהירה, תהליכי עבודתה המובנים ואישיותה עזרו לנו רבות בתהליך איפיון המוצר שלנו. בקיצור: מומחית. תוצאות מעולות. בזמן".

חי שטיינבוים, מנהל מוצר ופיתוח עסקי,Emoze .

 

"עדי היא מאוד מקצועית. אדם שכייף לעבוד איתו. היא עזרה לנו לעצב את האתר העתידי שלנו, כדי שיהיה יותר ידידותי למשתמשים. היא גם הסבירה איך העיצוב יעזור לנו להשיג את מטרותינו השיווקיות. תכונות בולטות: תוצאות מעולות, יחס אישי, אמינות ויושר גבוהים".

דן גרינברג, מנהל שיווק באינטרנט, Novel Collection .

 

"עבדתי עם עדי בכמה פרויקטים והיא הייתה פשוט מבריקה! היא מאוד מקצועית, יצירתית וכייף לעבוד איתה. אשמח להמליץ על שירותיה בכל עת".

יואב הרשטיין, בעלי HC Branding .

 

" החברה שלנו מפתחת פרוייקט לסמארטפונים. היינו מעוניינים בממשק חדשני ואטרקטיבי לאפליקציה שלנו. שילבנו את עדי בפרוייקט בשלב הסופי, כשהפרוטוטייפ שלנו כבר היה גמור.

עדי הגישה לנו תהליכי עבודה, הגדירה פרופילי משתמש, עשתה ניתוח מעמיק של צרכי המשתמשים שלנו ופיתחה לנו דמו של הממשק. לאחר כמה איטרציות, קיבלנו פרטוטייפ מפורט של ממשק המשתמש שלנו. כל העבודה הזו נעשתה תוך הבנה עמוקה של הלקוחות שלנו ובמקצוענות גבוה ביותר.

אנחנו מרוצים מאוד ונוכל להמליץ על עדי כמומחית, מקצועית ואמינה. תכונות בולטות: תוצאות מעולות, יחס אישי, ערך גבוה לעבודה".

יוליה ברגר, MYL Soft Ltd, CEO

 

"היה לי את העונג לעבוד עם עדי על הUX לאפליקציית המובייל שלנו ואסטרטגיית המוצר. לעדי יש תשוקה אמיתית לבנייה של אפליקציות מעולות לצרכנים. עדי סופר מקצועית, משקיענית ומביאה איתה לא רק ידע עמוק ובעל ערך בUX אלא גם הבנה ביישום חוויית משתמש מוצלחת. אשמח להמליץ על עבודתה של עדי תמיד. תכונות בולטות:  מומחית, יחסי אנוש מעולים, מוסיפה ערך גבוה לתהליך.".

רן כהן, יזם ובעלים, FellowUp .

 

"עבדתי עם עדי כמומחית ממשק משתמש בפרויקט שניהלתי. הייתי מרותק מרמת המומחיות שעדי הפגינה. השימוש במתודולוגיות סדורות, הכלים והחשיבה היצירתית הביאו לממשקי המשתמש הטובים ביותר שלקוחותי יכלו אי פעם לקבל. אני ממליץ על עדי לכל פרוייקט ששם את השימושיות בדרגה ראשונה למשתמשים שלו. אני מאמין כי כל מי שיבחר לעבוד עם עדי, יראה את התשוקה שלה למקצוע והמקצועיות מהרגע הראשון".

לאוניד ברלוביץ', מנהל פרוייקטים ומנתח מערכות, Intel

 

I had the pleasure of working with Adi on several innovative projects where we needed to design a top edge UI of our customers. Adi brings innovation and professionalism to the table and she is doing it on time with great value. I will continue to work with Adi in the future and recommend other to consider her if great result is what they are looking for!
Nir Flatau MeidanHead of marketing and business development, Comverse
By rapidly understanding of the requirements, Adi managed to deliver us a really great UI design right on time. Her ability to simplify the most complex UI issues into a simple behavior that the user will easily understand, have made a real difference in our application
Chen LinchevskiCEO, Visual Process
Adi is a great person to work with, equipped with the knowledge and the skills to create both a usable and advanced user interface, her dedication, quick response, defined processes and great personality helped us in our process to create our main product.,
Hay ShteinboimCEO
We have contracted Adi to guide us on a redesign project recently, and are extremely happy with out selection. Adi was able to conceptualize our needs, and turned them into terrific and well planned wireframes and designs that we were able to then define and implement. Adi is a pleasure to work with. Her expertise in the field is clear and apparent, and her work ethic, timeliness and friendly personality make her a pleasure to work with. We have just contracted Adi for her next project with us… thank you, Adi!.
Faigie GrunbergDirector of Operations, See-V

 

צור עמנו קשר. פגישת ייעוץ ראשונה חינם!
דבר איתנו. נשמח לעצב לך תוכנה מנצחת.

050-9411174 | hello@wizardui.com